تاریخ انتشار: 09 دسامبر 2019

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «نووستی»، در برخی رسانه‌های گروهی اطلاعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه هواپیماهای جنگی اسرائیلی در جنوب سوریه توسط دو جنگنده سوخو‌ــ‌35 روسی مورد تعقیب قرار گرفته‌ و ناگزیر به خارج شدن از آسمان سوریه شده‌اند. بر اساس اطلاعات پرتال خبری «Avia.pro»، اندکی قبل از این تعقیب، دو […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «نووستی»، در برخی رسانه‌های گروهی اطلاعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه هواپیماهای جنگی اسرائیلی در جنوب سوریه توسط دو جنگنده سوخو‌ــ‌35 روسی مورد تعقیب قرار گرفته‌ و ناگزیر به خارج شدن از آسمان سوریه شده‌اند.

بر اساس اطلاعات پرتال خبری «Avia.pro»، اندکی قبل از این تعقیب، دو فروند جنگنده روسی از پایگاه نظامی ــ هوایی “حمیمیم” به پرواز در آمده بودند.

روزنامه «گازیتا.رو» روسیه هم نوشته، به‌نظر می‌رسد هواپیماهای اسرائیلی قصد داشتند حملاتی را به یک پایگاه هوایی متعلق به نیروهای دولتی سوریه در استان حمص انجام دهند.

تاکنون هیچ اظهارنظر رسمی درباره این حادثه از سوی مقامات روسی، طرف اسرائیلی و مقامات دمشق دریافت نشده است.

بیشتر بخوانید

پیش از این در اواخر ماه نوامبر مشخص گردید که هواپیماهایی که هویت آنها ناشناخته است، در مناطق شمال‌شرق استان حلب، حملاتی را به چند روستا انجام داده‌اند. گفته می‌شود این حملات موشکی توسط هواپیماهای ائتلاف بین‌المللی به‌سرکردگی آمریکا انجام شده است.

برچسب ها:
نظرات شما
http://tribunegilan.ir/?p=10

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)