تاریخ انتشار: 16 دسامبر 2019

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، علی عابدزاده امروز در نشست خبری چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: ما امروز با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان قابلیت تولید قطعات ریز موتور و همچنین تعمیر و نگهداری هواپیما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم. وی افزود: در حوزه ساخت، تعمیر و نگهداری استفاده از شرکت‌های […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، علی عابدزاده امروز در نشست خبری چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: ما امروز با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان قابلیت تولید قطعات ریز موتور و همچنین تعمیر و نگهداری هواپیما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم.

وی افزود: در حوزه ساخت، تعمیر و نگهداری استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان در دستورکار قرار گرفت و به همین دلیل بود که توانستیم در تحریم‌ها روی پای خود بایستیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه خرید هواپیما ادامه دارد و تحریم‌ها نتوانسته است آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کند، گفت: در آینده نزدیک دو شرکت هواپیمایی با هواپیماهای تازه‌ورود وارد صحنه‌های عملیات پروازی می‌شوند.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر صدور مجوز برای پهپادهای شرکت پست گفت: با هماهنگی مسئولان مربوطه دستورالعمل ساماندهی و نظارت بر ریزپرنده‌ها تهیه شده است و در چند روز آینده از این دستورالعمل رونمایی می‌شود.

این خبر تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
نظرات شما
http://tribunegilan.ir/?p=19

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)